Studenci Wydziału Mechanicznego na Robomaticonie w Warszawie

06-04-2017

Zespół SumoMasters na zawodach Robomaticon 20174 marca 2017 studenci Wydziału Mechanicznego Politechniki Białostockiej wzięli udział w zawodach Robomaticon w Warszawie.

W zawodach Sumo na drewnianych matach zespół SumoMasters wystawił dwa roboty: Masakratora oraz Pryzmat. Obie konstrukcje spisały się bardzo dobrze i zajęły odpowiednio 2 i 3 miejsce!

Dodatkowo zespół w kategorii MiniSumo wystawił zbudowanego przez Bartosza Pawłowa robota, który zajął wysokie, 4 miejsce.

Na zawodach pojawił się również autorska konstrukcja Tomasza Szczęsnego z zespołu #next, czyli Racket startujący w kategorii LineFolower Turbo. Konstrukcja zajęła 3 miejsce!

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.